Kuchař/ka pro Palouk (Ostrava)

Plat: 31 000 Kč

Chcete vařit v dobře vybavené kuchyni a aktivně se podílet na vymýšlení a tvorbě jídelníčku? Prostě poctivě pracovat a být za to všechno náležitě odměněni? My pro Vás takovou příležitost máme. Palouk je místo, kde se hosté chodí v poledne dobře najíst, čepujeme zde vlastní pivo a máme bezva kolektiv.

Co u nás budete dělat

- Především vařit a připravovat jídlo a všechno, co s ním souvisí 
- Mít radost z práce s poctivými a sezónními surovinami 
- Podílet se na lákavé nabídce pro hosty, říkat svůj názor na připravovaný jídelníček 
- Pracovat na sobě, aby vše, co od Vás z kuchyně vyjde k hostům, bylo perfektní 
- Podílet se na budování restaurace, kam se chodí na dobré jídlo
- Chodit do práce v režimu dlouhý krátký týden

Číšník/servírka pro restauraci Pivovárek Morava (Frýdek-Místek)

Plat: 19 500 až 24 500 Kč

Číšník/servírka v restauraci Pivovárek Morava

•    Má rád lidi
•    Má hlavu plnou nápadů, jak zlepšovat obsluhu a vše co s tím souvisí
•    Rád se učí novým věcem
•    Stojí si za kvalitou zákaznického servisu
•    Obsluhoval v restauraci alespoň 1 rok

Úklid restaurace Pivovárek Morava (Frýdek-Místek)

Plat: 100 Kč za hodinu

Restaurace Morava (Jiřího Trnky 82, Frýdek-Místek) nabízí hostům příjemné prostředí s milou obsluhou, výborným nepasterizovaným pivem vlastní produkce a českou kuchyní.

Co u nás budete dělat?

• Vytírat, vysávat, umývat, leštit... prostě uklízet a čistit vše v Pivovárku Morava 
• Zametat a uklízet venkovní zahrádku během léta
• Pracovat 3 hodiny denně

Pomocná síla do kuchyně pro restauraci SBEERKA

Plat: 16 200 až 18 200 Kč

Baví vás pomáhat v kuchyni? Sledovat zkušené kuchaře, jak jim jde práce od ruky? Pomáhat jim, aby jejich práce byla plynulá a mohli se soustředit na skvělé jídlo pro hosty? Hledáme pro naši restauraci SBEERKA kolegu/kolegyni na pomocné práce do kuchyně a nejen to!

Co u nás budete dělat?

Chystat suroviny podle zadání kuchařů (krájet a čistit zeleninu a ovoce a jiné suroviny)
Uklízet a zajišťovat dostatek čistého nádobí pro výdej jídla
Uklízet kuchyň a dle potřeby i prostory restaurace

Servírka/číšník Na Plynární (Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz)

Plat: 19 500 až 24 500 Kč

Pro naši restauraci Na Plynární hledáme posilu do obsluhy.

Co u nás budete dělat?

 • Budete se starat o své hosty (každý má rád profesionální servis, když obsluha umí si se vším poradit)
 • Nosit jim správně orosené pivo, jiné alko i nealko nápoje
 • Budete pracovat v režimu dlouhý krátký týden
 • Udržovat pořádek po hostech (sklidit ze stolu a o ostatní se postarají kolegyně uklízečky)
 • Nabízet něco malého k snědku
 • A mnoho dalšího

Kuchař/ka do Šatlavy Heyrovského (Ostrava-Poruba)

Plat: 26 000 - 31 000 Kč

Chcete vařit v dobře vybavené kuchyni a aktivně se podílet na vymýšlení a tvorbě jídelníčku? Prostě poctivě pracovat a být za to všechno náležitě odměněni? My pro Vás takovou příležitost máme.

Co u nás budete dělat

- Vařit a připravovat jídlo a všechno, co s ním souvisí

- Pracovat s poctivými a sezónními surovinami

- Podílet se na lákavé nabídce pro hosty, říkat svůj názor na připravovaný jídelníček

- Pracovat na sobě, aby vše, co od Vás z kuchyně vyjde k hostům, bylo perfektní

- Chodit do práce v režimu dlouhý krátký týden

Číšník/servírka pro Šatlavu Heyrovského (Ostrava-Poruba)

Plat: 19 500 až 24 500 Kč

 • Má rád lidi
 • Má hlavu plnou nápadů, jak zlepšovat obsluhu a vše co s tím souvisí
 • Rád se učí novým věcem
 • Stojí si za kvalitou zákaznického servisu
 • Obsluhoval v restauraci alespoň 1 rok

Obsluha v mém týmu

 • Chápe, že není nic lepšího než pochvala od hostů a jejich spokojenost
 • Chce být parťákem jak hostům, tak i ostatním kolegům 
 • Je spolehlivý a ví, že nejlepší věci vznikají v dobře fungujícím týmu
 • Umí zabrat, když je fakt frmol

Servírka/číšník pro restauraci Bowling Park (Ostrava-Hrabůvka)

Plat: 19 500 až 24 500 Kč

Baví Vás nabízet a servírovat jídlo? K tomu připravovat drinky a být v prostředí, které rozhodně není nudné? My pro Vás takovou příležitost máme. Bowling Park se skvělým vybavením je otevřen, ale někdo nám do týmu chybí!

Co u nás budete dělat?

 • Budete se starat o své hosty
 • Radit a doporučovat jim chutná jídla
 • Nosit jim správně orosené pivo a jiné vychytané drinky
 • Udržovat restauraci čistou a voňavou
 • Pracovat v režimu dlouhý krátký týden
 • Bavit se a radovat při práci, nejen hosté mají rádi fajn atmosféru :)

Číšník/servírka pro Šatlavu Heyrovského (Ostrava-Poruba, brigáda)

Plat: 118 Kč za hodinu

Baví vás nabízet alko i nealko občerstvení? Čepovat dobré pivo a být v prostředí, kde je fakt cvrkot? My pro vás takovou příležitost máme. Hledáme brigádníka do obsluhy!

Co u nás budete dělat

 • Budete se starat o své hosty
 • Nosit jim správně orosené pivo a drinky, které mají rádi
 • Mít odpolední směny od 16 hod dle vašich časových možností
 • Pracovat s kolegy, kteří Vám hlavně v začátku pomohou a zaučí

Právě teď Vás nehledáme?

A chcete u nás pracovat? Pošlete nám svůj životopis a my se ozveme sami!

Vlož životopis

Proč s námi

Největší motivací, která zaštiťuje filozofii společnosti 3E PROJEKT, je pocit uspokojení z dobře odvedené práce. A dobrou práci neodvedeme bez dobrých lidí. V našich zaměstnancích umíme rozpoznat talent, potenciál a možnosti. A dáváme prostor je rozvíjet. Respektujeme osobnost a limity, oceníme úspěch i snahu, poctivou práci i dobré nápady. Díky rozsahu aktivit společnosti 3E PROJEKT hledáme do svého týmu řadu profesí a v každé z nich máte možnost vyniknout. Můžete zůstat na místě, které se vám líbí, stejně tak můžete růst.

Zastřešujeme čtyři hlavní oblasti podnikání – gastronomii, zábavu, nemovitosti a technologie. Ale k profesionalitě zastáváme jednotný postoj. Spokojený zaměstnanec odvádí dobrou práci. A jedině tak můžou být spokojení všichni. Nechte se inspirovat příběhy některých našich zaměstnanců, možná najdete ten správný impuls i pro svůj vlastní nový začátek.

Šárka Macurová

výkonná ředitelka

 

Během mé pracovní historie ve společnosti 3E PROJEKT, která se teď už počítá na desítky let, jsem si prošla zajímavou cestou. Mohlo by se zdát, že od řadové účetní k vrcholnému managementu je daleko, ale všechno šlo tak přirozeně, jak jen mohlo. Díky vynikajícím profesionálním vztahům jsem postupem času získávala důvěru a dostávala stále více a více úkolů, které se sice nedají popsat jako konkrétní pracovní pozice, ale celé poslání bylo jasné – chtěla jsem (a stále chci) pro firmu dělat to, co je v jejím zájmu, co je potřeba a s čím jen mohu pomoct. Po restrukturalizaci firmy jsem se ujala místa výkonné ředitelky, ale to samé bych dělala, i kdybych měla na vizitce jen své jméno, ne funkci. Vážím si důvěry majitelů, a jsem přesvědčená o tom, že jsme skvělá firma plná skvělých lidí.

Jan Gotowicki

ředitel útvaru loterie

Pro společnost 3E PROJEKT pracuji od jejího založení, i když jsem začínal na úplně jiné pozici, než jakou zastávám dnes. Jsem rád, že majitelé rozpoznali mé ambice dříve než já sám a dali mi prostor rozvinout potenciál. Díky postupnému růstu jsem se naučil mnoha dovednostem, manažerským, obchodním, lidským, vnímám svět ve více souvislostech. Nejvíc mě motivuje fakt, že mám prostor prodiskutovat a uskutečnit své nápady a vidět, že jsou úspěšné. Těší mě vidět, jak se daří našim obchodním partnerům, jak jsme si prospěšní, jak rostou naši zaměstnanci i já. A přes veškeré nasazení, které je třeba do práce vkládat, za nic bych neměnil.

Martin Grygar

Executive Chef

Má pestrá pracovní kariéra nabrala v 3E PROJEKTu pořádný spád. Jako kuchař a šéfkuchař jsem se chytal všech příležitostí, ve kterých jsem viděl potenciál něco se naučit. Vždycky jsem chtěl dělat svou práci tak, jak nejlépe umím. Opravdu velkou příležitost jsem dostal až ve 3E PROJEKTu, nejprve jako šéfkuchař v Řemeslném pivovaru Morava, poté v moderní restauraci SBEERKA a nyní mám na starosti vedení šéfkuchařů, metodické školení týmů v kuchyni a kreativní skladbu jídelních lístků desítek restaurací, které provozujeme. Baví mě to. Každý den!

Martina Dospělová

ředitelka útvaru gastro

Do společnosti 3E PROJEKT jsem nastoupila jako sekretářka. Žádná výzva mi ale není cizí, ráda se učím nové věci a s prací nejsem spokojená, dokud ji neodvádím na sto procent. Dostala jsem tedy příležitost zorientovat se v pro mě naprosto novém oboru a další příležitosti dostávám neustále. Pracovní postup i rozvoj závisí na mém vlastním přístupu, všichni tady pro něj máme ty nejlepší možné podmínky. K tomu všemu si ještě i naši nadřízení najdou čas se za námi zastavit a vyzvědět, jak jsme spokojení a co by mohlo být třeba lepší. Pracuji v kolektivu schopných, dobrých a pracovitých lidí, na svou práci, oddělení, kolegy a celou firmu jsem pyšná. Spolu s 3E PROJEKTEM jsem si pracovně prožila téměř celou dekádu. A minimálně ještě v další jednu doufám.

Jaroslava Škrabálková

interní auditor

Ve společnosti 3E PROJEKT se pomalu naplňuje má první pracovní dekáda. Nastoupila jsem na pozici sekretářky, starala jsem se hlavně o administrativu. Postupem času jsem se vypracovala na manažerskou pozici v provozu, a to zástupce ředitele útvaru Loterií. Má pracovní náplň tak už zahrnovala více odpovědnosti, od koordinace zaměstnanců po jednání s největšími dodavateli zábavní techniky a partnery. Nově jsem začala pracovat na pozici interního auditora s tím, že vše, co jsem se naučila, můžu formou práce se všemi útvary předávat při interním auditu. Nastavovat nové procesy, navrhovat optimalizace činností, prostě být všude tam, kde je třeba něco vylepšit. Na práci v 3E PROJEKT, a.s. se mi líbí všechno. Každý den. Každý malý úspěch, každé vydařené jednání, každý splněný úkol. Svou pracovní kariéru si už bez 3E PROJEKTU neumím představit, až jednou půjdu do důchodu, chtěla bych tady dělat aspoň kronikářku a archivářku.

Společnost 3E Projekt, a.s. od 1. 2. 2017 zahájila realizaci projektu s číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004532 a názvem Rozvoj zaměstnanců v 3E Projekt, a.s. V rámci projektu jsou pořádány kurzy měkkých a manažerských dovedností, technického a jiného odborného vzdělávání, účetní ekonomické a právní kurzy a další. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. V projektu je podpořeno 64 školících se osob. Projekt je financován Evropskou unií přes Operační program Zaměstnanost.